Drive.lt

 
Svarbu žinoti
1 IŠANKSTINĖ REZERVACIJA. Sezono metu vienai parai rezervuojame likus ne daugiau nei 48 valandoms iki nuomos pradžios
 
2 TRUMPALAIKĖS NUOMOS (1-2 paros) yra brangiausios, nes automobilio paruošimo ir pristatymo kaštai tokie patys, kaip ir ilgalaikei nuomai. Siunčiant užklausą rekomenduojame nurodyti 16-65 € kainą, kad galėtume pasiūlyti Jums tinkamą automobilį.
 
3 Skelbimuose nurodyta KAINA NUO 16 € kinta priklausomai nuo nuomos trukmės: kuo nuomos trukmė ilgesnė, tuo mažesnė kaina. Kainą įtakoja pasiėmimo bei pristatymo vieta, šalis, kurioje planuojate naudotis automobiliu
 
4 Planuojate naudotis automobiliu UŽSIENYJE? Pildykite tik EXPRESS užklausą, nes turime ilgoms kelionėms specialiai paruoštus bei draustus automobilius, Kaina nuo 18-65 €
 
5 VAIKO svorio ir ūgio matavimo lentelė padės teisingai parinkti kėdutę, pildant rezervaciją
 
6 AVANSAS – pinigų suma, kurią pervedate į DRIVE.LT sąskaitą po rezervacijos PATVIRTINIMO. Avansas, tai galutinės mokėjimo sumos dalis. Pvz.: bendra nuomos suma 100 €, sumokėtas avansas 30 €. Nuomos dieną mokate likusią sumos dalį 70 €
 
7 DEPOZITAS (užstatas) – pinigų suma, mokama nuomos dieną, pasiimant automobilį kaip garantas.
SVARBU: JEIGU PRISIREGISRUOJATE Į MANO DRIVE.LT IR UŽPILDOTE VISUS REIKIAMUS DUOMENIS, DEPOZITO MOKĖTI/PALIKTI NEREIKIA!!!
Depozito dydis 150 iki 300 € (individualus kiekvienam automobiliui ir priklauso nuo automobilio vertės). Jį palieka tik neregistruoti vartotojai pirmąjį kartą nuomojantis automobilį. Mokėti galima bet kokia valiuta, pagal tos dienos galiojantį EURO ar kitos valiutos kursą. Depozitas GRĄŽINAMAS atiduodant automobilį.
DEPOZITAS naudojamas kaip draudimo frančizė (vairuotojo asmeninė atsakomybė):
- avarijos atveju, dėl vairuotojo kaltės. Avarijai įvykus ne dėl vairuotojo kaltės, 100% žalos dengia Civilinis draudimas ir klientas atgauna visą užstatą.
- pametami automobilio dokumentai ir / arba rakteliai, piktavališkai sugadinamas automobilis ar jo įranga (pradeginamos automobilio sėdynes, rūkoma automobilyje, automobilio salonui reikalingas cheminis valymas po nuomos ar kt.)
 
8 KASKO draudimo franšizė yra 150 € arba 300 €
 
9 VAGYSTĖS atveju, pateikus mums originalius automobilio dokumentus bei raktelius, vairuotojo atsakomybė lygi 0 €. Todėl patariame niekada nepalikti dokumentų automobilyje bei visuomet užrakinti automobilį su signalizacijos pulteliu.
 
10 MECHANINIO SUGEDIMO atveju, Jūsų atsakomybė 0 €.
 
11 SUGEDUS AUTOMOBILIUI, prašome kuo skubiau skambinti visa parą telefonu +370 618 88054. Nešalinkite gedimų savarankiškai, pasitikėkite mumis!!! Visi automobiliai apdrausti KASKO draudimu su NEMOKAMA PAGALBA KELYJE visoje Lietuvoje ir Europoje.
 
12 DEGALAI. Drive.LT automobiliai nuomos dieną pristatomi su pilnu degalų baku. Automobilių degalų bakus grąžinimo dieną reikia užpildyti arčiausiai oro uostų arba atidavimo vietų esančiose degalinėse. Degalai pilami tol, kol automatiškai atsijungia užpylimo pistoletas http://www.degalukainos.lt/ . Neužpildžius pilno bako, iš Jūsų užstato bus nuskaičiuojama tokia suma, kuri reikalinga pripildyti pilna degalų baką ir 10 € dydžio užpylimo mokestis. GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA eksploatuoti automobilius su neaiškios kilmės degalais, įsigytais nelegaliai ar skirtais tik ūkininkams!!!
 
13 ATVYKUS Į LIETUVĄ (nusileidus oro uoste) iš karto prašome paskambinti mūsų telefonu +370 618 88054 (Vilniuje). Oro uostuose veikia nemokama Wi-Fi, tad galite skambinti ir į VIBER arba rašyti el. paštu autonuoma@drive.lt. Jeigu žinote, kad neveiks Jūsų telefonas, rezervacijos komentaruose nurodykite, kad lauktumėme prie pagrindinio išėjimo iš atvykimo salės. Išnuomotą automobilį atpažinsite iš rezervacijos nuotraukos.
 
14 VĖLUOJANT LĖKTUVUI Jums nereikės jaudintis, DRIVE.LT darbuotojas tiesiogiai stebi atvykimo laiką, išmaniųjų telefonų programa „Orlaivių eismas ore“ www.flightradar24.com
 
15 Automobiliuose GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA RŪKYTI!!!
 
16 FORCE MAJEURE. Iškilus nenumatytoms aplinkybėms (automobilio techninis gedimas, autoįvykis ar kt.), kurių nebuvo galima numatyti), DRIVE.LT pasilieka teisę pasiūlyti kitą, tuo metu laisvą automobilį, kol bus išspręsta rezervuoto automobilio problema.
 
17 BAIGIANTIS NUOMAI, prašome paskambinti mūsų telefonu +370 618 88054 ir patikslinti automobilio grąžinimo laiką, likus ne mažiau negu 1 parai iki nuomos pabaigos, kadangi laikas nurodytas sutartyje ir realus automobilio grąžinimo laikas dažnai nesutampa. Dauguma klientų grąžina automobilius daug anksčiau negu nurodo rezervuodami.
 
18 GRĄŽINIMO DIENĄ, prašome skambinti likus ne mažiau negu 1 val. iki nuomos pabaigos. Taip išvengsite Jūsų brangaus laiko trukdymo.
GEROS IR SAUGIOS kelionės DRIVE.LT automobiliais!!!

Kaip rezervuoti ? | Svarbu žinoti | Kontaktai